?

כולסטרום

כולוסטרום או חֲלַב רֵאשִׁית הינו נוזל חלבי סמיך וצהבהב המופק מבלוטות החלב של בלוטות היונק לקראת סוף ההריון, ומופרש במהלך הימים הראשונים שלאחר הלידה ועד להפרשתו הרגילה של חלב האם. נוזל ייחודי זה עשיר בחומרים מזינים: חלבונים, ויטמינים, אנזימים, רמות גבוהות של נוגדנים וגורמי גדילה.
הכולסטרום חיוני לתינוק מיום היוולדו אולם גם מבוגרים יכולים להפיק ממנו תועלת. 

מקור הכולסטרום הוא פרות, אשר גדלות ברפתות המורשות ע"י משרד החקלאות האמריקאי וע"י ה-FDA, ומוזנות בתזונה בריאה, שיש בה איזון נכון של קטניות ועשבים יחד עם מינרלים, כדי להבטיח באופן רציף כולוסטרום בעוצמה גבוהה.
הפקת הכולסטרום מגוף הפרה מתבצעת בתהליך הומני אשר אינו משפיע לרעה על גופם של הפרה או העגל.
 

תכולת הכמוסה:
 

רכיב כמות
כולסטרום 500 מ"ג


מידע על אלרגנים: מכיל חלב ונגזרות סויה.


הוראות שימוש: כמוסה אחת, 1-2 פעמים ביום עם האוכל.

תכולה: 120 כמוסות.

לתווית המוצר

כל המידע המוצג באתר זה מקורו במחקרים, כתבות, דעות ומאמרים ,שפורסמו במקורות מידע אינטרנטיים ואחרים. המידע מכיל מלל על מוצרים המיוצרים עבור חברת מרשל ומשווקים על ידה. כל מוצרי מרשל, על מותגיה, אינם מוגדרים כתרופות, אלא כתוספי תזונה המאושרים ליבוא או לייצור ע"י הרשות המוסמכת. למען הגילוי הנאות מובהר בזאת ,כי האישור שניתן הוא לבטיחות השימוש ברכיבי המוצר בלבד, וכי אין מדובר באישור או באסמכתא הנוגעים למטרות השימוש במוצר, או להתוויה כלשהי, אם קיימת.
כל הנאמר במסגרת האתר לא נבדק וממילא לא אושר ע"י רשות מוסמכת כלשהי. חברת מרשל מבקשת להדגיש באופן חד משמעי שבכל המידע המופיע באתר אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול ובכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. החלטה על רכישת מוצר, כמו גם החלטה על שימוש בו ו/או הסקת מסקנות כלשהן, הנוגעות למטרת השימוש בו, הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

 

 

 

ייתכן שהמידע המופיע בכל אחד מדפי המוצר שבאתר זה , יהיה שונה מזה הרשום על גבי אריזתו של המוצר, או על גבי התווית המודבקת עליו. בכל מקרה, ייחשב  כנכון אך ורק המידע המופיע על גבי תווית המוצר ו/או על גבי אריזתו.

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם
logo
© 2014 כל הזכויות שמורות נוטריקר בע”מ