?

איזוטופ

אבקה להכנת משקה איזוטוני בטעמים: תפוז/ לימון.
 

טבלת ערכים:

סימן תזונתי 15 גרם (מנת הגשה) 100 גרם
אנרגיה (קלוריות) 56 376
חלבונים (גרם) 0 0
פחמימות (גרם) 14.1 93.9
שומנים (גרם) 0 0
נתרן (מ"ג) 105 700

אשלגן (מ"ג)

30 200


רכיבים: סוכר, דקסטרוז, חומרי טעם וריח, מווסת חומציות (מלח לימון), מלח, טרי פוטסיום ציטראט, טרי סודיום ציטראט, עמילן מעובד, מונע התגיישות (צורן דו חמצני), צבע מאכל.
 

מידע על אלרגנים: עלול להכיל: חיטה- גלוטן, סויה, ביצים, חלב (יוצר בקו חלבי שהוכשר לפרווה).


הוראות הכנה: ערבב 15 גרם אבקה (מנת הגשה 3 כפיות) עם 250 מ"ל מים קרים.

לאחסן במקום קריר ויבש. 

תכולה: 500 גרם.
 

כשר פרווה בהשגחת הרבנות הראשית ראש העין.       

לתווית המוצר טעם לימון

לתווית המוצר טעם תפוז

כל המידע המוצג באתר זה מקורו במחקרים, כתבות, דעות ומאמרים ,שפורסמו במקורות מידע אינטרנטיים ואחרים. המידע מכיל מלל על מוצרים המיוצרים עבור חברת מרשל ומשווקים על ידה. כל מוצרי מרשל, על מותגיה, אינם מוגדרים כתרופות, אלא כתוספי תזונה המאושרים ליבוא או לייצור ע"י הרשות המוסמכת. למען הגילוי הנאות מובהר בזאת ,כי האישור שניתן הוא לבטיחות השימוש ברכיבי המוצר בלבד, וכי אין מדובר באישור או באסמכתא הנוגעים למטרות השימוש במוצר, או להתוויה כלשהי, אם קיימת.
כל הנאמר במסגרת האתר לא נבדק וממילא לא אושר ע"י רשות מוסמכת כלשהי. חברת מרשל מבקשת להדגיש באופן חד משמעי שבכל המידע המופיע באתר אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול ובכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. החלטה על רכישת מוצר, כמו גם החלטה על שימוש בו ו/או הסקת מסקנות כלשהן, הנוגעות למטרת השימוש בו, הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

 

 

 

ייתכן שהמידע המופיע בכל אחד מדפי המוצר שבאתר זה , יהיה שונה מזה הרשום על גבי אריזתו של המוצר, או על גבי התווית המודבקת עליו. בכל מקרה, ייחשב  כנכון אך ורק המידע המופיע על גבי תווית המוצר ו/או על גבי אריזתו.

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם
logo
© 2014 כל הזכויות שמורות נוטריקר בע”מ